31 Aralık 2013Yazan:

mesge_2013

 

Ortadoğu Jinekolojik Endoskopi Derneği’nin (MESGE – Middle East Society of Gynecologic Endoscopy) bu yıl ilk kez olarak, Antalya’da 24 – 28 Nisan tarihleri arasında düzenlenen kongresi, başarılı bir şekilde tamamlandı. Antalya’da gerçekleştirilen kongrede, jinekolojik endoskopi alanındaki son gelişmeler, yenilikler tartışıldı ve dünyaca ünlü Kadın Doğum Uzmanları’nın dünyanın farklı hastanelerindeki ameliyathanelerde canlı olarak gerçekleştirdiği ameliyatlar, katılımcı kadın doğum hekimleri tarafından ilgiyle izlendi. Kongreye, Türkiye’den ve özellikle Ortadoğu ülkeleri olmak üzere çeşitli ülkelerden yaklaşık 700 kadın doğum hekimi katıldı.

MESGE kongresinde ayrıca bir de Genç Endoskopistler Platformu oturumu gerçekleştirildi. Bu oturumda, platform üyelerine konuşma şansı verildi ve çeşitli konularda hazırlamış oldukları sunumları yerli ve yabancı katılımcıların huzurunda gerçekleştirdiler.

Fotoğrafta, ben de Sayın Fatih Şendağ hocamız tarafından bana verilmiş olan görev doğrultusunda, “Learning of endoscopy in Turkey – Türkiye’de endoskopi eğitimi” başlıklı sunumumu yaparken görünmekteyim.

fotoğraf (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,820 total views, 1 views today

Yorum gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Çözümü giriniz *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.