22 Aralık 2013Yazan:

Meme Sağlığı toplantısı gerçekleşti

Bodrum Belediyesi KADEM (Kadın Danışma ve Eğitim Merkezi) ile işbirliği içinde, Kadın Sağlığı Seminerleri’ne başladık. Bu projede, Bodrum’da yaşayan sevgili kadınlarımızı, birbirini takip eden seminerlerle, kadın sağlığını ilgilendiren bazı konularda bilgilendirmeyi hedefliyoruz. Konularımız arasında meme sağlığı, ergen sağlığı, aile planlaması gibi başlıklar var.

İlk buluşmamızı, Meme Sağlığı başlığı altında, 9 Aralık Pazartesi günü, Nurol Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdik. Oldukça yoğun bir katılımın sağlandığı toplantımızda, kadınlarımızla interaktif bir şekilde meme konuştuk. Oldukça olumlu geri bildirimler aldığımız, bizim için de son derece keyifli bir toplantı oldu. Aynı zamanda, tüm konuşmaların eş zamanlı olarak işaret diline çevrilmesi de bizim için toplantının önemli bir artısıydı.

Toplantı sonunda, Acıbadem Bodrum Hastanesi tarafından iki adet mamografi incelemesini kurayla katılımcı hanımlardan ikisine hediye olarak sunduk.

Bu güzel projenin ilk ayağı olan seminerimizin düzenlenmesi için yoğun bir emek ve çaba harcayan KADEM’e, ayrıca bu projeye destek verdiği için Bodrum Belediyesi’ne ve Sn Mehmet Kocadon’a teşekkür etmek isterim.

meme-sagligi-toplantisi meme-sagligi-toplantisi2 meme-sagligi-toplantisi3 meme-sagligi-toplantisi4

 

 

 

 

 

 

1,779 total views, 1 views today

Yorum gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Çözümü giriniz *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.